Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

Je to potvrdené! HSM4 bude ale je otázkou či ,,starý hmsaci" v nej budú hrať. Disney už potvrdil, že hsm4 sa bude natáčať. Svoje účinkovanie potvrdila zatial Ashley Tisdale, ktorá hrá zápornú Sharpay. Nad ponukou rozmýšľa aj Vanessa Hudgens, ktorá si dala podmienku, že bude účinkovať v HSM 4 ale len vtedy ak bude niesť názov Muzikál z vysokej! Zac, tak tomu za účinkovanie ponúkajú až 10 miliónov dolárov, či je to tak, to je otázne. Zac sa k tomu ešte nevyjadril no uznajte - Zac nesmie v HSM4 chýbať. Jediný kto povedal rázne nie je Corbin, ktorý pre média uviedol, že to už nie je preňho! Kedy sa bude hsm4 natáčať a kto vnej bude hrat je otázne ale isté je, že sa máme na čo tešiť!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blood albatross plan

(Ablinlyownew, 8. 10. 2018 6:40)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-en-vente-libre/

Strident blood arm-twisting symptoms

(AmepJedopype, 29. 7. 2018 6:27)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-pour-femme-jeune/